0 212 521 01 42
trendefr
Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access api.panel.im

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Taraklı Termal Hakkında

ASKARYA Yatırım A.Ş. kuruluşu olan Taraklı Termal 2010 yılında 2 senelik bir fizibilite çalışmasının neticesinde kurulmuştur. İsmini tarihi Taraklı İlçesi’nden alan ‘Taraklı Termal’ doğanın mucizesini ülkemize ve dünyaya sağlık ile eğlenceyi birleştirerek sunmak, bunu çalışanlarıyla verimli ve sürdürülebilir kılarak yenilikçi yapısıyla sağlık ve turizm sektöründe uluslararası lider bir marka olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

1300 daire, 31.200 devre mülk ve sosyal tesislerden oluşan projenin değeri yaklaşık 400.000.000 TL’ dir.

Tamamlandığında 400 kişiye doğrudan, 2000 kişiye dolaylı olarak iş olanağı sağlanacaktır.

Misyonumuz

  • Kültürel ve Sağlık Turizmi Kalkındırma
  • Kaliteli Yaşam Alanları
  • Ailelerimiz için Keyifli Güvenli Tatil Alanları
  • Türk Aile Yapısına Uygun Tatil Kültürü

Vizyonumuz

Misafirlerimizin beklentileriyle şekillenen gelişime odaklı müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayışla Alternatif Turizm sektöründe yeniliklere öncü olmaktır.Türk kültürünün değerlerine sahip çıkan bir anlayışla misafirlerimizin hayallerindeki tatili kendilerini özel hissedecekleri mekanları tüm ailelere ulaştıracak fiyat anlayışı ile sunmak.

Firma Tarihçesi

Taraklı Termal 2010 yıllarında AR-GE çalışmalarına başlamış olup,2012 yılında temellerini atmış ,2016 yılında ise Taraklı Termal’de yaşam başlamıştır.

Taraklı Termal Açıldı mı?
Evet.Taraklı Termal 2016 Temmuz ayında 1.etap açılışını tamamlamış açıldığı günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti ile keyifli tatiller sunmaya devam ediyor.
Bay-Bayan Ayrı havuz kompleksleri mevcut mudur?
Evet çok şanslısınız Taraklı Termal Helal tatil anlayışı ile bay-bayan ayrı tam osmanlı şehri ile sizlere keyifli tatiller sunmayı hedefliyor.

Bu ayrıcalıklı dünyasında sizlerde yer sahibi olmak için acele ediniz.Taraklı Termal kısa sürede çok ciddi çalışmalar ile önemli yerlere gelmiştir.